Menu
Your Cart

Altın Püsküllü Özel Sistemli Usta İşçilikli Ateş Kehribar Tesbih AK104

Altın Püsküllü Özel Sistemli Usta İşçilikli Ateş Kehribar Tesbih AK104
Altın Püsküllü Özel Sistemli Usta İşçilikli Ateş Kehribar Tesbih AK104
Free Shipping
This product is suitable for free shipping.
  • Stock: In Stock
  • Product Code: AK104
  • Weight: 0.00
3,849.00₺
Ateş Kehribar Tesbih Nasıl Yapılır? Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde erkeklerin göz bebeği olan ateş kehribar tesbih modelleri oldukça rağbet görmektedirler. Özel işçilikleri ve detay işçilikleri bulunan bu tesbihler, erkekler için kombin yapmak isteyen kişiler arasında en çok tercih edilen tesbih türüdür. İmame ve taşlarında bulunan detay işçilikler sayesinde dikkat çekicidirler ve insanların gözünü kamaştırmaktadır. Bu yüzden özellikle dikkat çekmeyi hedefleyen müşterilerimiz için ateş kehribar tesbih modellerini önermekteyiz. 

Kehribar Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kehribar, sanılanın aksine bir maden ya da metal grubuna ait bir madde değildir. Yaklaşık 40 yıl önce nesli tükenen “Pinus succinifera” ağacının fosilleşmiş reçine kalıntısıdır. Bu madde doğada oldukça zor bulunan bir maddedir. Kehribar çok sağlıklı ve kendini koruyan özelliğe sahip bir kehribar reçinesi yıllar önce içinde kalmış küçük bir canlıyı bile içinde tutar ve bozulmasına sebebiyet vermez.


Tan Tesbih olarak özel işçiliğimiz ve uğraşlarımız neticesinde bu tesbihi üretmekteyiz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine sponsor olarak temin ettiğimiz bu tesbihler %100 orijinal ateş kehribar tesbihlerdir. Özel işçiliğimiz sayesinde en sağlam ve en uzun ömürleri tesbihleri üretmekteyiz. Tesbih alırken önceliğiniz Tan Tesbih olmalıdır. Dilerseniz internet sitemizin vitrin bölümünden ateş kehribar modellerini inceleyebilir ve siparişinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz. 

Tespih
Ürünün RengiHareli Ateş
Servise Verilme SüresiAynı gün servise verilir.
TürAteş Kehribar
Tane Uzunluğu (mm)-
Tane Genişliği (mm)-
İmame Tipi-
İmame Uzunluğu (cm)-

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good