Günümüzde tesbih yapımında farklı türde pek çok malzeme kullanılmaktadır. Tesbihlere ismini veren ise genellikle bu malzemeler olmaktadır. Bir tesbihin kalitesini de belirleyen bu malzemeler, özellikle erkek hediye seçenekleri arasında en ideal olanlarından birisidir. Bunun yanında tesbih çeşitleri arasından kaliteli olanı tercih ettiğinizden emin olmak için kullanılan taşın değerli olmasına, usta işçilik ile işlenmesine ve taşların ağırlığına dikkat etmelisiniz.

 

Tesbihler kullanılan taşa göre; kehribar tesbihağaç tesbih, gümüş tesbihOltu tesbih gibi isimler almaktadır. Tan Tesbih, sektöründe bilinen ve tesbih ihracatı konusunda şampiyon bir firma olarak üretimini gerçekleştirdiği tüm tesbihlere özenle yaklaşmaktadır. Aynı zamanda inşaat ve galeri sektörlerinde de başarısını kanıtlayan firmamız, kendisini sürekli geliştirmekte ve bu anlamda enerji sektöründe de tercih edilen bir firma olma yolunda adım adım ilerlemektedir.

 

Ünlü Dizilerin Sponsoru, Siyasetçilerin İlk Tercihi “Tan Tesbih” ve Kaliteli Tesbih Çeşitleri

 

Tan Tesbih, tesbih tutkunları için pek çok değerli taştan usta işçilikli ürünler tasarlamaktır. Aynı zamanda inşaat ve galeri sektörlerinde de kendisini gösteren firmamız; Katar Emir’i için özel tesbih tasarlamış, ününü ülke sınırlarına taşımış bir markadır. Emir için tasarlanmış bu tesbih; tam 180 bin dolar değerinde, lisanslı bir üründür. Arap Emir’i onun için özel işçilik uyguladığımız tesbihini yine bizzat özel jeti ile aldırmıştır.

 

Usta işçilik ile ürettiğimiz kaliteli tesbih çeşitleri arasında kehribar tesbih modelleri, kullanıcıların her daim rağbet gösterdikleri ürünlerdir. Oldukça değerli bir taş olan kehribarın psikolojik olarak rahatlatıcı etkisinin bulunması, bu tesbihleri tercih edilir kılan önemli etkenler arasında yer almaktadır. Bunun yanında koleksiyon tesbih modelleri arasında kuka tesbih, Oltu tesbih, kazaz tesbih çeşitlerimizi de sayabiliriz. Yine farklı renk ve tasarımlara sahip gümüş tesbihler de oldukça rağbet görmektedir.

 

Eğer tesbihler sizin de vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyorsa, hemen tantespih.com’u ziyaret edebilir, tesbih fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Yine sitemizde yer alan, ünlü dizi oyuncuları ve siyasetçilerin ilk tercihi durumundaki tesbih modellerimiz arasından dilediğinizi satın alabilir, kaliteli ve usta işçilikli ürünlerimizi kullanmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.