Tesbih çekme alışkanlığı, geçtiğimiz dönemlerde sadece din ile özdeşleşmiş bir eylemdi. Ancak son yıllarda bu anlayış değişiklik göstermiştir. Bu anlamda dünyanın farklı yerlerindeki bireyler bu aksesuarları rahatlatıcı bir araç olarak kullanmaktadır. Tesbihi dini bir unsur olmanın yanında rahatlatıcı bir obje olarak kullanma alışkanlığı ülkemizde de mevcuttur. Ancak tesbih modelleri rahatlatıcı özelliklerinin yanında kişilerin tarzını ve şıklığını destekleyen birer unsur olarak da görülmektedir.

 

Eğer tesbihler sizin de vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyorsa, Tan Tesbih’in birbirinden değerli ve kaliteli tesbih modelleri arasından tercihte bulunabilirsiniz. Ünlülerin ve siyasetçilerin ilk tercihi durumundaki tesbih modellerimizin kalitesi ve işçiliği konusunda sınır tanımıyoruz. Bu anlamda tesbih ihracatında ülkemizin gurur kaynağı bir firma olarak Katar Emir’ine tam 180 bin dolarlık tesbih yaptık. Katar Emir’ine özel olarak hazırladığımız bu tesbihi yine Arap Emir’i kendi özel jeti ile aldırdı. Ayrıca bu binlerce dolarlık tesbih, kopyalanmaması adına özel lisanslı olarak üretilmiştir.

 

Ünlü Dizilerin Sponsoru, İhracat Şampiyonu Tan Tesbih ve Usta İşçilikli Tesbih Modelleri

 

Tan Tesbih, 10 metrekarelik bodrum katındaki atölyeden dünya markasına dönüşmüş köklü bir firmadır. Sektöründe bilinen ve tercih edilen bir firma olarak Sen Anlat Karadeniz ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi, pek çok kişinin hayranlıkla izlediği dizilerin resmi sponsorluğunu da üstlenmektedir.

 

Tesbih kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen ve koleksiyonluk tesbih modelleri arasında en çok rağbet görenlerden birisi kehribar tesbih modellerimizdir. Bu anlamda tercih edebileceğiniz harika tasarımlara sahip modeller arasında ise; damla kehribar tesbih, sarı kehribar tesbih, ateş kehribar tesbih gibi daha pek çok sertifikalı tesbih modelimiz mevcuttur.

 

Bunların yanında tesbih kullanıcılarının koleksiyonlarına dahil etmek istediği tesbih modellerimiz arasında Oltu tesbih çeşitleri de yer almaktadır. Erkek hediye seçenekleri arasında en iyilerinden birisi olan bu tesbihlerin ünü sadece ülkemize değil, dünyaya da yayılmış durumdadır. Siz de en kaliteli malzemelerden usta işçilikle ve özenle işlenen tesbih modellerine sahip olmak için hemen tantesbih.com’u ziyaret edebilir, eşsiz tesbihler arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.