Tesbih kullanımı pek çok birey için bir alışkanlık olsa da aynı zamanda kişilerin tarzını ve duruşunu ortaya koyan önemli göstergelerden birisidir. Bu durum da tesbih kullanıcılarının tesbih modelleri arasından tercihte bulunurken özenli bir yaklaşım sergilemeleri gerektiğini ortaya koymaktadır. Kişilerin tarzını ortaya koyan bu aksesuarların tasarımı sırasında en ince ayrıntıya dahi dikkat edilmektedir. Bu anlamda tesbih sektöründe bir dünya markası olarak bilinen Tan Tesbih çeşitleri arasından tercihte bulunabilir, pek çok sanatçı ve siyasetçinin kullandığı tesbihlere sahip olma fırsatı yakalayabilirsiniz.

 

Ünlülerin Bir Numaralı Tercihi Tan Tesbih Modelleri

 

Günümüzde pek çok firma tarafından tesbih modelleri tasarlanmakta ve piyasaya sürülmektedir. Ancak fark yaratmak ve tarzınızı ortaya koymak istiyorsanız kalitesi ve güvenilirliği kanıtlanmış, sertifikalı tesbih satışı yapan firmaları tercih etmelisiniz. Tan Tesbih, ürünlerinin pek çoğunu Kuveyt ve Birleşik Arap Emirliklerine satmaktadır. Tesbih ihracatında bir numara olan firmamız, aynı zamanda son dönemlerin en çok izlenen dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın resmi sponsorlarından birisidir. Ayrıca tesbih modellerimiz, Oktay Kaynarcagibi ünlü dizi oyuncularının da bir numaralı tercihidir.

 

Kehribar Tesbihler

 

Erkek hediye çeşitleri arasında belki de en ideali tesbihlerdir. Bu anlamda kehribar tesbih çeşitleri tercih edilebilecek en hoş modeller arasında yer almaktadır. Kehribar, Baltık Denizi ve çevresinde yetişen bir ağacın su ya da topraktan çıkarılan fosil haline gelmiş reçinesidir. Değerli taşlar sınıfında önemli bir yeri olan bu taş, özellikle psikolojik rahatsızlıklara iyi gelmesi ile bilinmektedir. Özellikle sinir ve öfke nöbetlerinde sakinleştirici özelliği olan bu taşın tam 260 farklı tonu bulunmaktadır. En bilinen renkleri ise yeşil, mavi, kırmızı ve sarı tonları olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

Katalin Tesbihler

 

Tesbih modelleri arasında en kaliteli ve kullanışlı olanlarından bir diğeri ise katalin tesbihler olarak karşımıza çıkmaktadır. Katalin; ısıya karşı dayanıklı, oldukça sert bir malzemedir. Tesbih dışında daha pek çok aksesuarın yapımında kullanılan bu malzemeden üretilen tesbihlere garantili ve sertifikalı olarak sahip olmak isterseniz, sitemizde yer alan modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

 

Bunların yanında tesbih kullanıcıları için sunduğumuz daha pek çok koleksiyonluk tesbih modeli yer almaktadır. Bu modeller arasında; amberoid tesbihler, diş tesbihler, gümüş tesbihler, ağaç tesbihler ve taş tesbihler de yer almaktadır. Siz de tesbih koleksiyonunuza yenilerini eklemek isteseniz, ünlülerin ve siyasetçilerin ilk tercihi durumundaki Tan Tesbih modellerini inceleyebilirsiniz.