Tan Tesbih - Türkiye'nin Tesbihçisi

Çocukluktan gelen bir hobinin mesleğe dönüşmesiyle ortaya çıkan bir marka olan Tan Tesbih, işinde çok büyük bir sevgi ve her zaman işinin en iyisini yapma arzusuyla hareket eden ustalar tarafından üretilen tesbihleri internet sitesi üzerinde ve Başakşehir / İstanbul'daki mağazasında tesbih severlerle buluşturmaktadır. Tan Tesbih Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Tan, mesleğini gerçekten sevdalısı olan kişilerin yapabileceği bir meslek olarak nitelendirmektedir.

Tan Tesbih Üretimini Nasıl Gerçekleştiriyor?

Tan Tesbih'in ürettiği tüm tasarımlar kendi ustaları tarafından kendi tasarımlarıyla şekillenip müşterilerine sunuluyor. Tesbihleri tasarlarken kendi beğenmediği bir tesbihi hiç bir şekilde ürettirmediklerini söyleyen Yenal Tan, bu işi titizlikle yaptıkları için ünlüler tarafından en çok tercih edilen ve dizilerin en çok tercih ettiği marka haline geldiklerini söylüyor. 

Tesbih üretimi, imamesinden taşına kadar çok ciddi titizlikle yapılması gereken bir meslek. Taştan ipe diziliş haline gelinceye kadar tüm aşamalarında çok büyük bir titizlikle üretilen Tan Tesbih'in ürünlerini günümüzde artık kullanmayan ünlü bir simaya rastlamak çok zor.

Tan Tesbih Ekibine Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Fil Dişi, Mors Dişi, Balina Dişi, Damla Kehribar, Ateş Kehribar, Amberoid gibi iyi koleksiyonlarda kullanılan malzemelerin ithalatını da kendileri yapan Tan Tesbih Yönetim Kurulu Başkanı Yenal Tan, dünyada en iyi işi yapan ustaların da Türkiye'den çıktığını söylüyor.

6 tesbih ustasıyla birlikte toplam 22 kişilik bir ekiple müşterilerine 7/24 hizmet veren Tan Tesbih'in eşsiz koleksiyonluk tesbihlerine www.tantesbih.com adresinden erişebilirsiniz. 

Çok iyi bir tesbih koleksiyoneri olan Oktay Kaynarca, Beşiktaş kaptanı Tolga Zengin, Abdülrahim Albayrak gibi ünlüler de tesbihlerini Tan Tesbih ürünlerini tercih ediyorlar.

Tan Tesbih; Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Sen Anlat Karadeniz ve bir çok ünlü dizinin tesbih sponsorudur. Tan Tesbih'in Türk Patent ve Marka Kurumu Marka Tescil Belgesiyle ürettiği tesbihlerine www.tantesbih.com adresinden ulaşabilirsiniz. İstanbul Başakşehir'deki mağazalarına haftanın 6 günü gidebilir, 0212 671 7998 ya da 0533 545 1010 numaralı Whatsapp sipariş hattından mağazalarına ulaşabilirsiniz.