Menu
Your Cart

Baltık Naturel Amber Damla Kehribar Tesbih BNA31

Baltık Naturel Amber Damla Kehribar Tesbih BNA31
-32 %
Baltık Naturel Amber Damla Kehribar Tesbih BNA31
Free Shipping
This product is suitable for free shipping.
  • Stock: In Stock
  • Product Code: BNA31
  • Weight: 0.00
24,000.00₺
35,100.00₺
Damla Kehribar Tesbih Nasıl Yapılır? Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde pek çok tesbih çeşidi bulunmaktadır. Birçok özellikte birçok işleme ve sanatsal dokular bezenmiş bu tesbihler erkekler için çok değerli takılardır. Bilmediğimiz nokta ise bu tesbihler gerçekten doğal taşlar ya da nesnelerle yapılan tesbihler özelliklerine göre gerçekten fayda sağlar. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde tarafımızca tercih edilen tesbihlerden biri de damla kehribar tesbih olup bizim tarafımızdan üretilmektedir.

Bu tesbihi tanımadan önce kehribarın ne olduğunu iyi bilmek lazım. Unutmamak gerekir ki vücut auramıza göre seçtiğimiz tesbih, ruhsal ve bedensel anlamda iyi gelecek, bizi sakinleştirecektir. Bu konu da tesbih seçerken muhakkak kendimizle alakalı bize hangi materyallerin iyi geldiğini bilmemiz gerekmektedir.

Kehribar Nedir? Faydaları Nelerdir?

Kehribar, sanılanın aksine bir maden ya da metal grubuna ait bir madde değildir. Yaklaşık 40 yıl önce nesli tükenen “Pinus succinifera” ağacının fosilleşmiş reçine kalıntısıdır. Bu madde doğada oldukça zor bulunan bir maddedir. Kehribar çok sağlıklı ve kendini koruyan özelliğe sahip bir kehribar reçinesi yıllar önce içinde kalmış küçük bir canlıyı bile içinde tutar ve bozulmasına sebebiyet vermez.

Tespih
Ürünün RengiSarı
TürKehribar
Tane Uzunluğu (mm)-
Tane Genişliği (mm)-
İmame Tipi-
İmame Uzunluğu (cm)-

Write a review

Note: HTML is not translated!
Bad Good